homme célibataire de 57 ans cherche rencontre amicale
jestem Polakiem zatrudniony tutaj w Orange na
kempingu popołudnia mam wolne I samemu I tak
jest ciężko spędzać ten czas
chciałbym poznać jakąś
sympatyczną kobietę w pradziale 55-57
lat by porozmawiać przy kawie przy też
zwiedzać miasto